אודות מיקוליביה פטריות מרפא

מיקוליביה פטריות מרפא היא חברה ישראלית שנוסדה במטרה לממש את עושר התכונות הבריאותיות הגלומות בפטריות המרפא. בחברה פועלים שלושה צוותי מחקר ופיתוח עליהם נמנים מיקולוגים, נטורופתים, רוקחים, כימאים, ומהנדסים בתחומי המזון והביוטכנולוגיה. צוותי הפיתוח שלנו חותרים לשיפור מתמיד בטכנולוגיות הגידול והמיצוי של אותן תכונות.

אנו במיקוליביה פטריות מרפא מפעילים מרכזי מחקר ופיתוח בישראל, הודו וסין. הפטריות גדלות במרכזי המזרע והגידול בישראל ובסין. שילוב אופטימאלי של מתקנים וטכנולוגיות מתקדמות מאפשר לנו לשלוט בתהליך הגידול והייצור לכל אורכו – החל מהפקת תרביות האם, ועד המוצר הסופי: גידול, ייבוש, ניקוי, ברירה, מיצוי ואחסון. תהליך זה מבטיח איכות מוצרים גבוהה במיוחד.

מיקום חוות הגידול שלנו נבחר בקפידה, במטרה ליצור תנאים מיטביים עבור הפטריות. בין היתר, נלקח בחשבון הצורך בזמינותם של חומרי גלם ומצעי גידול איכותיים, אדמה נקייה ממתכות כבדות וזיהומים, סביבה שבה האוויר והמים טהורים, וטמפרטורה ממוצעת של 17 מעלות צלזיוס – מזג האוויר המושלם לגידול וריבוי של פטריות מרפא.

בשיתוף מדענים וחוקרים מנוסים אנו אוספים פטריות מרפא מרחבי העולם - מיערות העד של ברזיל ועד להרי ההימלאיה.


שיתוף פעולה הדוק בין מדענים ישראלים וסינים מבטיח שילוב ידע בן 800 שנה בתחום גידול פטריות המרפא – והבאתו לכדי מיצוי בתהליך הגידול והייצור בשיטות טכנולוגיות מתקדמות. הפטריות עוברות בידוד והשבחה במעבדה בשיטות טבעיות ללא הנדסה גנטית. הן גדלות לפי פרוטוקולים אורגניים מחמירים בשמורות טבע עד לקבלת חומרי גלם מובחרים, ועוברות מיצוי על פי שיטות שפותחו במעבדות המתקדמות שלנו.

התוצאה המתקבלת בתום התהליך היא מגוון תמציות איכותיות עם ריכוז גבוה של חומרים פעילים ואפקטיביות מוכחת. התמציות נרקחות על פי פורמולציות מדויקות, בסטנדרט רפואי ועל פי אמות המידה המחמירות ביותר בתעשייה.


 צוות מיקוליביה

מחלקת המחקר והפיתוח של מיקוליביה פטריות מרפא מפתחת כלים ייחודיים להגדלת כמות החומר הפעיל בפטריות, לשם התאמתן לשימוש רפואי.

החברה מעסיקה פרופסורים בעלי שם בינלאומי למיקולוגיה, המביאים עמם ניסיון רב-שנים בגידול פטריות מרפא והשבחתן, פיתוח זנים חדשים והתאמתם לשימושים רפואיים. ההשבחה הגנטית, המבטיחה ריכוז גבוה של חומרים פעילים בפטריות, היא תהליך ארוך בן עשרות שנים המציב אותנו בשורה הראשונה של החברות המעטות בעולם העוסקות בתחום.

 סודות המקצוע

המיקולוגים בחברה אוצרים עמם עשרות שנות ניסיון, טביעת עין ושלל טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות להם לסנכרן את כל הגורמים המשפיעים על טיב תכונות פטריות המרפא ועל הרכיבים הפעילים.

ייצור התמציות של מיקוליביה פטריות מרפא מתבצע לפי הסטנדרטים המחמירים ביותר ובאישור משרד הבריאות. כל המוצרים בעלי תקני ISO 9001, ISO 22000 ו-GMP. בתהליכי הגידול והייצור אנו אף נוקטים בתקנים מחמירים יותר מאלה, כדי להבטיח את איכות המוצרים. בנוסף, כל התהליך מבוקר על ידי מעבדות חיצוניות, במטרה להבטיח כי לקוחותינו מקבלים את תוספי התזונה הטובים ביותר.


 ה"אני מאמין"

מיקוליביה פטריות מרפא הינה חברה גלובאלית השואפת להוביל את תחום מחקר פטריות המרפא. החברה משלבת טבע, מסורת עתיקת יומין ומחקר מדעי מתקדם, ומפתחת על פי יסודות אלו מוצרים בעלי איכות בלתי מתפשרת, המביאים לידי מיצוי את עוצמות הטבע הגלומות בממלכת פטריות המרפא.


חברת מיקוליביה פטריות מרפא מחויבת למחקר ופיתוח מתמיד, חדשנות, עקרונות גידול וייצור אורגניים, ואיכות תוספי תזונה ללא פשרות - למען בריאות לקוחותינו ורווחתם.