קליניקה מקצועית לרפואה משלימה

בקליניקה שלנו תפגשו ייעוץ מקיף בנושא בריאות שמוענק על ידי צוות נטורופתיות המתמחות במגוון תחומים. הנטורופתיות שלנו מקבלות תמיכה וליווי מקצועי שוטף מפרופסורים לרפואה ולמיקולוגיה, ובהתאם מלוות ומנחות את המטופלים כיצד לשלב פטריות בפרוטוקול הטיפולי וכיצד לתמוך בתהליך כולו בתזונה ואורח חיים בריא.
תפיסת העולם שלנו בקליניקה קושרת את הידע ואת האחריות של המטופל למצבו הבריאותי ולסיכויים שלו לשפר את איכות חייו.
ידע + אחריות = בריאות

בקליניקה מתקיים תהליך בירור יסודי, שבסיומו מתקבלת תמונה רחבה ומקיפה על צרכיו של המטופל ועל הדרך המיטבית המומלצת לשילוב כלים טיפוליים הוליסטיים.

הנטורופתיות שלנו

SharonPassport 2_small (1)

שרון אילון // נטורופתית (ND) והרבליסטית קלינית (Cl.H)  

 

מומחית לפטריות מרפא, מנהלת החטיבה המקצועית ומחלקת המחקר של חברת מיקוליביה ובעלת קליניקה פרטית. כותבת מאמרים ומרצה בפורומים מקצועיים, בכנסים ובמכללות לנטורופתיה.

בשנים האחרונות מתמחה שרון בתמיכה ובליווי חולי סרטן, חולים במחלות שונות של מערכת העיכול וחולים במחלות ניווניות של המוח ומערכת העצבים - הן בתזונה, הן בתוספי תזונה, הן בצמחי מרפא ובפרט בפטריות מרפא.

ilanit-nadan

אילנית נדן // נטורופתית (ND) והרבליסטית קלינית (Cl.H)

 

קלינאית בכירה ומנהלת מחלקת ההדרכה בחברת מיקוליביה.

בוגרת לימודי תואר ראשון במדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב ולימודי תואר שני במדעי החברה באוניברסיטת בר-אילן. בוגרת לימודים ארבע-שנתיים ברפואה נטורופתית בקמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב.

בוגרת קורסי הכשרה בתחום הטיפול בחולים אונקולוגים ובתחום בריאות האישה.

מתמחה בתחום פטריות המרפא. מרצה במכללות ברחבי הארץ.

בעלת קליניקה פרטית בתל אביב.

פעילה ומתנדבת במספר עמותות לרווחת ילדים ונוער.

אמא לאורי, יותם וליה.

איפה אפשר לקנות אותנו?

מיקוליביה נמצאת עבורכם בנקודות מכירה בכל רחבי הארץ.

בזכות שיתוף הפעולה עם חברת "אלטמן", החברה הגדולה בישראל לשיווק תוספי תזונה, תוכלו למצוא את מוצרי מיקוליביה ביותר מ-250 נקודות מכירה ובמגוון חנויות ורשתות מתמחות.

אלה מכם שלא מוצאים נקודת מכירה קרובה לביתם - מוזמנים להתקשר אלינו:  1700-70-44-99

לקוחות ממליצים

  • "פנינו אליכם בעקבות המלצות על כוח הקסם של הפטריות, אך זוהי הזדמנות נהדרת לומר תודה על היחס, הסיוע ובעיקר על ההקשבה. יחסי האנוש הכל כך חמים מסייעים ועוזרים כשכואב מבפנים. זה לא ברור או מובן מאליו..." משפחת אלישע
  • "כחודש לאחר שגיליתי כי חליתי בסרטן שד, בעודי מנסה להבין למי לפנות ואיך להתנהל, המליצו לי על חברת מיקוליביה. למרות שהייתי מוצפת בעצות רבות לגבי תוספים ואנשי מקצוע, החלטתי לפנות. מהרגע שיצרתי קשר טלפוני עם הצוות, הרגשתי שאני נמצאת בידיים מקצועיות ביותר. הרגשתי שמאחורי קו הטלפון, עומדים אנשי מקצוע עם אכפתיות אמיתית ותחושת שליחות, שהיה להם חשוב להבין לעומק את כל מאפייני המחלה שלי ואת הרקע... צוות מיקוליביה הם חברים טובים שלי כיום. הידיעה שהם קיימים עבור פוגשי הסרטן והידיעה שהם מסייעים גם בזכות המתנה הנפלאה שהטבע נתן לנו - פטריות המרפא, עושה לי טוב בלב ונותנת לי לנשום לרווחה על כך שבכל האתגר הזה, שנקרא – החיים, יש המון נקודות אור" שיר 2.10.17
  • "נחשפנו באקראי לחברה שנאמר לי שהיא נותנת פתרון קל ומיידי לתופעות הכימותרפיה. לאחר תאום נסענו לקבל הסבר ראשוני מצוות החברה. בפגישה קבלנו הסבר מעמיק, אישי ואכפתי כדי לשקול אם ואיך לשלב את הפטריות בטיפול הקונוונציונלי. בני החליט "ללכת על זה". ממש תוך ימים האנרגיות החיוביות חזרו. האוכל נהיה טעים יותר, השינה רגועה יותר... הבדיקות הבאות הראו שיפור ניכר בתאי הדם הלבנים... כיום, כעבור שנה בדיוק, בני בריא לחלוטין ואנו מייחסים חלק חשוב מההבראה לפטריות. לכו, תתייעצו בצוות הנטורפיסטיות הנפלא: אילנית ושרון ואני בטוחה שלא תישארו אדישים לידע שיועבר אליכם במקצועיות, בסבלנות ובאיכפתיות הנוטעים תחושת בטחון ברגע לא קל של אמצע החיים" אורנה 18.1.2017