שאלות נפוצות

האם הפטריות בטוחות לשימוש?

כל הפטריות המגודלות ע"י מיקוליביה פטריות מרפא וכל המוצרים המופקים מהן מאושרים במשרד הבריאות לשימוש, וחלקם אף מאושר כמזון.

זקוקים למידע נוסף?

צריך עוד עזרה? נשמח לתת מענה לשאלות באמצעות שירות הלקוחות שלנו. צור קשר כאן.

כיצד ניתן למצוא או לקבל מידע מפורט על פטריות המרפא? האם יש חומר מקצועי בנושא?

בשירות הלקוחות שלנו 1-700-70-44-99 ישמחו לסייע לכם בקבלת חומר מקצועי. גם באתר שלנו תמצאו מאגר עדכני של מחקרים על פטריות מרפא.

האם המוצרים טבעיים או צמחוניים?

כל המוצרים לרבות הכמוסות צמחיים לחלוטין. הפטריות קיבלו הסמכה אורגנית, עם בדיקות על ידי מעבדה מוסמכת.

האם המפעל נמצא בארץ? האם אפשר להגיע ולראות את מקום הגידול של הפטריות?

המפעל ומרכז המבקרים נמצא באיזור השרון בצומת רופין. במרכז המבקרים מתקיימים ביקורים מרוכזים לקהל הרחב למטפלים ולאנשים העוסקים בתחומי הבריאות. תאום ביקור ליחידים ולקבוצות דרך הטלפון 1700-70-44-99

כיצד מגדלים פטריות מרפא?

רוב פטריות המרפא גדלות על עצים בטבע. אנו מקפידים לגדל אותן תוך יצירת תנאים מיטביים, על גבי מצעי גידול איכותיים, אדמה נקייה ממתכות כבדות וזיהומים, ובסביבה שבה האוויר והמים טהורים.

האם כדאי לצרוך פטריות באופן יומיומי ללא קשר למחלה כלשהי?

מומלץ לצרוך פטריות מרפא באופן קבוע כרפואה מונעת ולטובת שמירה על הרגשה נפלאה.

איך לבחור את המוצר המתאים לי?

כל אחד יכול ליהנות מהיתרונות של פטריות המרפא. כדי להתאים את המוצר המתאים לך ביותר – ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות, או להיעזר במדריך המוצרים באתר.

האם אפשר לתת פטריות לילדים?

באופן כללי - אין לתת פטריות מרפא לתינוקות מתחת לגיל שנה. האם המניקה נוטלת את הפטרייה בעצמה והחומר הפעיל עובר בחלב האם לתינוק. עבור ילדים מעל גיל שנה מומלץ לפתוח את הכמוסה ולערבב את תכולתה עם המזון ביוגורט, מעדן, מרק או שייק פירות. לגבי המינון יש להיוועץ עם מטפל מוסמך.

האם יש תופעות לוואי לשימוש בפטריות?

עד כה לא ידוע על תופעות לוואי בשימוש בפטריות מרפא. עם זאת, ישנם אנשים הרגישים לכיטין או לפטריות, ואלו לא יכולים ליטול פטריות מרפא.

עבור חולי סרטן – מה עושים כאשר האונקולוג מסרב בזמן טיפול כימותרפי או הקרנות לשלב טיפול בפטריות ?

השימוש בכמוסות פטריות המרפא הוא בדיוק כמו לאכול פטריות בתפריט היומיומי. כמוסת פטריות היא כמו מרק פטריות מרוכז. חשוב להסביר וליידע את האונקולוג, לספק לו חומר כתוב או להפנותו לאתר החברה. כמו כן ניתן להפנות אותו למחקרים קליניים שנעשו בנושא.

כיצד מתבצע תהליך האיסוף ובחירת הפטריות?

המיקולוג (מומחה לפטריות מאכל ומרפא) מחפש ביערות ובשדות את הפטריות המובחרות ביותר. הדבר דורש מיומנות וידע רב, שכן שתי פטריות מאותו סוג ממש יכולות להיות שונות לגמרי בתכולת החומרים הפעילים שלהן. קיימת חשיבות רבה להשבחת הפטריות הנכונות, ולמיצוי נכון ומיטבי של החומרים הפעילים במעבדה.

מה מייחד את פטריות המרפא של מיקוליביה פטריות מרפא על פני מוצרי פטריות אחרים בשוק? האם המיצוי מרוכז יותר?

אנו במיקוליביה פטריות מרפא פיתחנו שיטת מיצוי ייחודית - Essentials Spectrum Extract. טכנולוגית מיצוי זו מאפשרת לנו לשמור על מקסימום חומרים פעילים במוצר הסופי. כדי לייצר 1 ק"ג של תמצית נדרשים כ–160 ק"ג פטריות חיות. אנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של GMP ו- HACCP ובעלי הסמכה אורגנית של ארגון IMO.

מהי הדרך הטובה ביותר לצרוך פטריות מרפא?

הדרך הטובה ביותר היא ליטול אותן במשך היום לפני הארוחה, תוך שתיית כמות רבה של מים. לאנשים בעלי קיבה רגישה מומלץ לקחת את הכמוסות עם האוכל.

מהם החומרים הפעילים בפטריות מרפא?

עולם פטריות המרפא עשיר בחומרים המסייעים לשמור על בריאותנו. המומחיות שלנו במיקוליביה פטריות מרפא היא להפיק את החומרים הללו בריכוז אופטימאלי, לטובת בריאותך ואיכות החיים שלך. הפטריות מכילות אוצרות טבעיים רבים החיוניים לבריאות האדם. אלה רק כמה מהם:
פוליסכרידים
חומצות אמינו
טריטרפנואידים
פוליפנולים
מיקוסטרולים
ויטמינים
מינרלים
נוגדי חימצון
מיקרואלמנטים
אנזימים
נוקלאוטידים

האם כדאי לי להשתמש במוצר המשלב את כל הפטריות, או לבחור במוצר אחד המתאים לי על פי אופי הבעיה שבה ארצה לטפל?

אם אין בעיית בריאות ספציפית, ואתם מתחת לגיל 40 ומעוניינים בחיזוק שוטף – מומלץ להשתמש בפורמולה מיקו-פרוטקט Myco Protect המכילה 7 פטריות מרפא ומספקת מענה היקפי למגוון בעיות לרבות שמירה על מערכת החיסון. עבור אנשים מעל גיל 40 או לטיפול בבעיה ספציפית מומלץ להתאים פטרייה מסוימת, או לשלב בין כמה סוגי פטריות, לפי הצורך. נשמח לספק לך מידע נוסף לגבי התאמת פטריות מרפא באמצעות שירות הלקוחות שלנו: 1-700-70-44-99

האם ניתן לשלב תוספי תזונה מבוססי פטריות מרפא עם נטילת תרופות מרשם?

כן. פטריות מרפא בטוחות לשימוש, ולא ידוע על תגובות בין תרופתיות. בכל מקרה של שימוש בתוספי תזונה מומלץ להיוועץ עם הרופא המטפל.