סמלי האיכות

 

תמצית תקנית בספקטרום מלא

על מנת להשיג את האפקט המקסימלי מכל ספקטרום הרכיבים הפעילים בפטריות המרפא, אנו דואגים כי כל אחת מהפטריות תעבור הליך מיצוי מותאם על פי תוצאות מחקרים המאפיינים את החומרים הפעילים בה. התמציות המתקבלות הינן טהורות ואינן מכילות חומרי דילול או דקסטרין.

 

זנים ייחודיים

אנו במיקוליביה פטריות מרפא מחזיקים באחד ממאגרי פטריות המרפא הגדולים מסוגו בעולם. באמצעות העשרת המאגר הקיים אנו משדרגים ללא הרף את קשת מוצרינו. באמצעות הידע והניסיון הרב אנו מצליחים לשלב זני פטריות שונים ולהרכיב נבחרת מנצחת של תוספים אפקטיביים ותמציות המבוססים על חומר גלם משובח המתאים למגוון רחב של שימושים.

 

ידידותי לבעלי חיים

פטריות המרפא שלנו אינן מסוכנות לבני האדם אלא להיפך, לכן את כל הניסויים והבדיקות הדרושים לנו אנו עורכים על קבוצות מחקר ומדגם בקרב בני אדם, ולא בבעלי חיים.

 

הסמכה אורגנית

פטריות המרפא מהן מיוצרים תוספי המזון של מיקוליביה פטריות מרפא אורגניות לחלוטין. גידולן מתבצע בלב שמורות טבע ייעודיות, על עצים. בשמורות הטבע, הרחק מאזורי תעשייה מפוייחים, מתכות כבדות, זיהום אוויר והשפעות מזהמות אחרות, מתפתחות פטריות המרפא כאשר הן נקיות ומוכנות לשמש כחומר גלם איכותי וטהור.

 

תקן ISO 22000

ISO 22000 הינו תקן ניהולי להבטחת איכותם של מוצרי מזון. התקן כולל בתוכו את דרישותיהם של ה- HACCP האמריקאי ואת אלו של התקן הבריטי PRB (לתקני בטיחות וגהות בבתי אריזה). התקן מיועד לכל הארגונים הנוטלים חלק בשרשרת הייצור, הפיתוח והאספקה של מוצרי מזון – מהחקלאי המגדל ועד לנקודות המכירה לרבות חברות האריזה האיחסון והתפעול.