סיפורי הצלחה

 • לצוות מיקוליביה שלום

  הגעתי אליכם בספטמבר 2016 במצב די רע. עברתי תאונת דרכים, האסטמה שלי החמירה מאד ובשביל הדובדבן שבקצפת קיבלתי הליקובקטר שעשה שמות במערכת העיכול שלי, בקיצור המצב לא היה נחמד.

  הלכתי בהמלצה של חבר לנטורופתית אצלכם ברמת אביב, אילנית וישר נדהמתי. המקצועיות, הגישה והיסודיות בה ניגשה לבעיות מהן סבלתי, ובמיוחד הקשב הרב לכל שאלה ששאלתי, ושאלתי המון, הסבו לי ביטחון רב שהטיפול יעזור ואכן כן הוא עזר מאד.

  השתמשתי בתוספי תזונה שונים שהטוב ביניהם הוא הקורדיספס, בעזרת התוכנית המפורטת שאילנית נתנה לי והשינוי התזונתי העמוק הצלחתי להשיל 13 קילוגרמים שגופי העלה אחרי התאונה. בעיית האסטמה שלי הוקלה והקורדיספס אפשר לי להוריד את מינון המשאפים והתרופות וכך לנקות את גופי.

  אחרי הניקוי אני בקושי אוכל ג'אנק פוד שכן אני מרגיש שאני מכניס רעל לגוף ופוגם בתחושת אנרגיה ומרץ שיש לי. ההליקובקטר נעלם והפרוביוטיקה שניתנה לי ביחד עם המיקו דייג'סט מנעו ממני ימים של צרבות וכאבי בטן.

  אני מודה מאד לכל הצוות ובמיוחד לאילנית על התמיכה והייעוץ המקצועי בשינוי זה, ואני יכול להעיד מניסיון אישי שאני מאד מרוצה מהאפקטים של הפטריות. אשמח להמליץ אישית על הטיפול שעברתי לכל מי שישאל. בכבוד רב, ליאור חוניו

  - ליאור
 • שלום שמי יהודה בן 60. אני סובל ממחלת מעי דלקתית, קרוהן, כבר למעלה מ-10 שנים. בשנים האחרונות ללא תרופות. אני נוטל את המיקו דייג'סט של חברת מיקוליביה קרוב לשנתיים. שמח להעיד שמאז שהתחלתי, מדד הדלקת, הCRP שלי ירד באופן משמעותי בבדיקות הדם וכן כמות היציאות. אני מרגיש טוב כיום וממשיך ליטול 2 כמוסות ביום של מיקו דייג'סט. - יהודה
 • שמי אביב, אני בן 24 ומאובחן כחולה קרוהן מגיל 18. במשך השנים הללו סבלתי משתי התפרצויות. בהתלקחות האחרונה שאורכת כבר כשנה נודע לי על הפטריות וסגולתיהן ונטלתי אותם בשלוש תקופות שונות בשנה האחרונה. בכל אחד מהמקרים חשתי הקלה משמעותית בפעולת העיכול. זה בא לידי ביטוי בהרגעת הכאבים והפחית משמעותית את התחושה הפיזית של פעולת העיכול. בנוסף מצאתי שהפטריות מסייעות לי בכל הקשור ליציאות, בשני מקרים התחלתי לקחת אותן כשהיציאות היו מימיות לחלוטין וכשסיימתי היו לי יציאות טובות. אני יכול לומר שלרוב לא חשתי בתופעות לוואי, בימים הראשונים שמתחילים לקחת את הפטריות יכולה להיות תחושה קצת מוזרה אך היא חולפת כעבור מספר ימים. כמו כן, הריח של הכמוסות עשוי להיות לא נעים, אך גם אליו מתרגלים. ממליץ מאוד. - אביב
 • שמי עדי, אני נטורופת והרבליסט קליני, ומטפל כבר 4 שנים באנשים במגוון גילאים ומצבים רפואיים. בעיות מערכת העיכול- מקרוהן וקוליטיס , דרך גסטריטיס, אולקוס והליקובקטר פילורי נפוצות מאוד לצערי בימינו, הטיפול הטבעי בהן דורש שיקום ריריות מערכת העיכול, הפחתת דלקת וכאבים, ואיזון מע׳ החיסון. לשמחתי לפני כשנתיים התחלתי לשלב פטריות מרפא בתוך תהליך הריפוי, וראיתי תוצאות טובות ומהירות בהפחתת דלקת, מיצוק יציאות, שיקום ריריות מערכת העיכול וספיגת מזון. מגוון הפטריות שאני משתמש לבעיות עיכול נמצאות כולן בתוסף מיקו דייג׳סט, והוא עונה על צרכיי המטופלים בצורה טובה מאוד, במצב אקוטי ובמצב כרוני, אימצתי אותו כחלק מתהליך בטיפול במערכת העיכול. - עדי
 • לכבוד הנהלת חברת מיקוליביה אני סובל מזה שנים רבות ממחלת אולצרטיב קוליטיס, לפני תקופה ממושכת התחלתי ליטול כמוסות פרוביוטיקה +מיקו דיי"גסט ברצוני להדגיש כי מאז נטילת הכמוסות חש אני ברמיסיה של ההתקפים ושל כאבי הבטן שתקפו אותי לרבות שילשולים . על כך תבורכו!!! בתודה ! יהושוע, רחובות. - יהושע
 • אני רוצה להודות למיקוליביה ובמיוחד לנטורופטית שלהם שירי- Shiri Kfir Ellenboge - Naturopath על הטיפול הקשוב' מחכים' יעיל ומהיר שעזר לי להתגבר על דלקת קשה במעיים בכמה ימים של דיאטה קפדנית ומאוזנת ויטמינים, תמצית כורכום ופיטריות מרפא מופלאות.

  אני סובלת מקרוהן כבר 15 שנה וזו הפעם השנייה שאני נעזרת בהצלחה יתרה במיקוליביה. גם הפעם, הרופא מיהר לכתוב לי אנטיביוטיקה וקורטיזונים, שוב בלי להתייחס לתופעות הלוואי המזיקות שלהן לטווח קצר וארוך.

  במקום זה קיבלתי תור בהתרעה של יום אחד למיקוליביה ונפגשתי עם שירי שלא רק הקשיבה בסבלנות יתרה לכל מה שהיה לי להגיד אלה גם שאלה שאלות ענייניות והסבירה לי לפרטים גם לגבי מצבי הבריאותי ודרכי הטיפול וגם לגביי תזונה, מידע שחסר כל כך במערכת הבריאות הממשלתית.

  יצאתי משם חמושה בידע ותרופות טבעיות בלבד ובאמת כעבור כמה ימים המצב התחיל להשתפר ושוב יכולתי לישון בלילה, כושר הספיגה השתפר, הכאבים הבחילות והשילשולים פחתו עד שנעלמו והכוחות חזרו אלי. וכל זה בלי לגעת באנטיביוטיקה או קורטיזונים!!!

  תודה רבה שירי ושאר הצוות המקסים. ולכל מי שעדיין מתלבט אם להקשיב בעיוורון לרופא ולהמשיך עם הטיפולים האלימים או באמת ללמוד על הגוף שלו ואיך עוזרים לגוף לשמור ולהגן על עצמו אני ממליצה בחום ביקור ופגישה במיקוליביה.

  - רעיה
 •  מכתב מרגש מגב' בינה דגן מקרית ביאליק, על השפעת פטריות המרפא על גופה בעת שעברה טיפולים כימותראפיים.

  לקריאת המכתב

  - בינה דגן
 • לחברת מיקוליביה

  שלום רב

  רציתי לשתף אותכם במקרה המשמח שמתהווה לי בראש...

  אני מקריח מגיל 22 וכיום בגיל 37 קו הקרחת שלי ירד אל מתחת לקודקוד.

  השתמשתי במוצר שלכם (cordyceps pure) במשך חודש ימים (60 כמוסות)

  ולהפתעתי התחיל לי צימוח חדש של זקיקי שיער מעל קו הקרחת ומסביב...

  רציתי להודות לכם על המוצר המדהים הזה ולשלוח לכם תמונות שתוכלו להשתמש כדי להלל את המוצר.  אומנם הפדחת שלי לא מלאה בשיער אולם זה רק אחרי חודש אחד של לקיחת הפיטריה, וניתן ליראות בברור את הצימוח החדש.

  יוני 

  - יוני
 • היי לכולם, רציתי לספר את הסיפור האישי שלי. לפני כשלוש שנים נידבקתי בוירוס הפפילומה במשך תקופה של שנה אפילו לא ידעתי. בעקבות בדיקת פאפ נודע לי שהוירוס נימצא בגופי ,מה גם שזה גרם לשינוי בתאים של צואר הרחם בדרגה של cin1. ואז הרגשתי שעולמי כמעט חרב עלי. הייתי בפחד ובמצב רוח ירוד. הרופאים הקונבנציונלים לא ממש מעודדים ולא יודעים לתת תשובות ברורות לגבי מתי זה יעבור והאם זה יחמיר. וגם אמרו לי שיש מצב שזה גם לא יעבור בכול אופן במשך שנה וחצי הייתי במעקב של בדיקות קולפוסקופייה וגם ביופסיות כשעדיין התוצאות מראות שהוירוס עדיין חי וקיים ותאי צואר הרחם עדיין לא תקינים. אני לא אמרתי נואש. וחשבתי אולי בכול זאת יש תיקווה בדמות של רפואה אלטרנטיבית של חיזוק מערכת החיסון. ואז התחלתי לעשות דיקור סיני. אבל לא ראיתי תוצאות ... לפני קצת יותר מחצי שנה קרה המיפנה הגדול. אפשר לקרוא לזה אפילו נס. הגיע לידי עיתון "מנטה" ישן. שהופץ לפני יותר משנה. ואיך שאני פותחת אותו אני מוצאת כתבה על מחקר בנושא של וירוס הפפילומה ועל שיטת הטיפול בפיטריות מרפא שמחסלות את הוירוס ומחזקות את מערכת החיסון... וכך יצא שלמחרת אחרי כמה בירורים הגעתי לחברת מיקוליבייה ליצור פטריות מרפא. קיבלה אותי בסבר פנים יפות הנטורופתית שרון איילון המקסימה. ונתנה לי סידרת טיפול מיוחדת עבורי המשלבת שינוי תזונתי עם תוספת של פיטריות המרפא. לאחר כארבעה וחצי חודשי טיפול עשיתי בדיקת p.c.r. שבודקת האם הוירוס עדיין ישנו.. וקרה דבר ניפלא. התוצאות יצאו תקינות והוירוס נעלם. פשוט מדהים... ואחרי כחודש וחצי עשיתי בדיקת קולפוסקופיה לצואר הרחם. וגם פה הצואר ניראה נקי ותקין. ואין זכר לcin1.... לכן חשוב לי מאוד לעודד אתכן נשים יקרות אסור לכן להתיאש... איפה שהרפואה הרגילה ניכשלה . מגיעה הרפואה האלטרנטיבית עם פיתרון.... בכול אופן אני ממליצה בחום על חברת מיקוליבייה. ואני מודה בכול ליבי לשרון איילון הניפלאה לטיפול המסור החם והאישי. להקשבה ולהכלה ולאילנית המקסימה . ולכול הצוות של מיקוליביה. תודה רבה רבה. ומי יתן והיו עוד הרבה סיפורי הצלחה כמו שלי.

  - ורד סהרי
 • הנדון - הבעת הערכה ותודה . הנני אזרחית ותיקה , ולפני חצי שנה התגלה אצלי גוש ממאיר גדול בשד. מיד הוחל בטיפול כימותרפי - קדם ניתוחי ,אשר גרם לתופעות לוואי קשות ,כי חוץ מפגיעה בתאי הסרטן הוא פוגע גם בתאי הגוף הבריאים . בשיחה עם מר אביגדור מהלשכה לזכויות ניצולי שואה בחיפה שמעתי על פטריות המרפא השונות- המרוכזות בכמוסות בחברת מיקוליביה . מיד התקשרתי לחברה אל מר ליעד רוטמן ,נטורופת - והוא התאים למצבי את סוגי הכמוסות שיכולות לחזק את התאים הבריאים ,יכולות להגביר את התנגדות הגוף לתאי הסרטן ותורמות אנרגיה וחיוניות להמשך החיים . הזמנתי את הסוגים שהוא התאים והציע למצבי ,ומאז אני נוטלת אותן כל יום . במשך הטיפול אבדתי משקל רב , אבדתי מסת שרירים - אך למרות זאת אני ממשיכה לתפקד באופן עצמאי . משתדלת לא ליפול לנטל על סביבתי ,ועוד מחפשת דרך לתרום משהו לחברה . אני מייחסת לפטריות המרפא את שמירת החיוניות ואת היכולת לתפקד הלאה - ומברכת אותן על שתורמות להמשיך החיים העצמאיים ,החשובים כל כך . אני ממליצה לחולים וגם לבריאים לעשות היכרות עם החברה ,לנסות ולהיעזר במוצריה,וליהנות מאיכות חיים טובה יותר ! לסיום אני רוצה להודות למר ליעד,לשרון ולעובדים המסורים של החברה - ישר כוחכם ותצליחו בהמשך עבודתכם הברוכה . באיחולים לבריאות טובה והגברת חוסנו של עם ישראל , שושנה וינברגר נ.ב. - אני מברכת גם על ספר המדריך "בואו לגלות את יסודות הבריאות של פיטריות המרפא " בנוסף להשפעה המחזקת והמטיבה במחלת הסרטן- שאני נוכחתי על עצמי - הצעתי לחברה טובה לנסות את הפרוביוטיקה של מיקוליביה - ומאז שהתחילה להשתמש בה מרגישה שיפור גדול במערכת העיכול -- ולחברה אחרת הסובלת מאסטמה הצעתי לנסות את פיטרית הקורדיספס ,וגם היא מרגישה הקלה רבה בדרכי הנשימה .

  - שושנה וינברגר
 • קיבלתי את המוצר מיקוליבידו מתנה מבן זוגי, לאחר מספר ימים רמת האנרגיה שלי עלתה , והאסתמה ממנה אני סובלת נרגעה.

  אף פעם לא לקחתי מוצר טבעי שהרגשתי אותו חזק כל כךעד לכדי הפחתת המינון היומי היום אני לוקחת כמוסה אחת בבוקר, ואני

  אנרגטית כל היום. מוצר מעולה, ממליצה בחום

  - אלה
 • לצוות מיקוליביה היקר:

  שמי שרון , בת 42. לפני כשנה וחצי אובחנתי כסובלת מהשימוטו (תת פעילות של בלוטת התריס), ה-TSH  שלי היה גבוה ובעצת רופאת המשפחה התחלתי לקחת יוטירוקס. מצבי הפיזי (השמנה , עייפות ) לא השתפר ואותה רופאה החליטה להכפיל לי את המינון, באותו הזמן חברה המליצה לי על חברת מיקוליביה. מתוך ידיעה שאיני רוצה להיות תלויה בכדורים כל חיי, הרמתי טלפון. הומלץ לי לקחת למס' חודשים שילוב של שתי פטריות : ראישי וקורדיספס . לקחתי אותן בוקר וערב. לאחר חודשיים של נטילה ה-TSH  שלי ירד ב-2 נקודות , בדיקה נוספת לאחר מס חודשים הראתה עוד ירידה. בבדיקה האחרונה ה-TSH  עמד על 2 כאשר בתחילת הטיפול התרופתי (יוטירוקס) מספרו היה 9.

  מודה לכם על העבודה הנפלאה וממליצה בחום, יישר כח !

  שרון.

  - שרון
 • הי ברצוני להמליץ על הפורמולה להרזייה של מיקוליביה שמשלבת מספר פטריות (אפשר להשיג רק דרך שירות הלקוחות) – גם שומרת על העירנות וגם גרמה לירידה של 3 קילו במשקל וזה נשמר כבר כמב חודשים. ממש מומלץ! שני רוטנברג

  - שני
 • לכבוד: מיקוליביה- קובי וכל הצוות

  הנדון: מכתב תודה

  פנינו אליכם בעקבות המלצות על כח הקסם של הפטריות. אך זוהי הזדמנות נהדרת לומר תודה על היחס, על הסיוע, ובעיקר על ההקשבה. יחסי האנוש הכל כך חמים מסייעים כשכואב מבפנים. זה לא ברור או מובן מאליו כשמסייעים בחשאי בענין הכלכלי, כי זה ענין אישי ואפילו קצת סודי... להודות שקשה לסבול וגם קשה לשלם, לפעמים מתחשק להפוך לאילם. אבל כשיש אוזן קשבת כך כך אמפטית, שירותית ומתחשבת, חייבים לכתוב הרבה תודה. וכשהפטריות תעזורנה נודה גם על ה"תרופה".

  מודים מכל הלב,

  משפחת אלישע.

  1/5/2014

  - משפחת אלישע
 • לליעד הנטורופת שלום רב, עשיתי סיור מאד מעניין במיקוליביה פטריות בריאות בכפר ידידיה. יש שם חדר כמו מוזיאון לפטריות והיה מאד מעניין לקרוא על כל סוגי הפטריות. אח"כ נכנסתי לחנות המכירות ובעזרתו האדיבה של ליעד בחרתי בפטריית Cordyceps (קורדיספס) שנמצאה מקלה על מצבי אסטמה ומחזקת את הגוף במצבי תשישות כרוניים. השתמשתי במה שקיבלתי ותוצר הלוואי היה Boost של אנרגיה. לא הרגשתי עייפה לאורך כל היום. והיו לי אנרגיות בשפע וחיוניות. כאשר נגמרה לי הקופסא, חוויתי ירידת אנרגיה גדולה וגם תשישות יתר. חזרתי לליעד בטלפון 09-7886797 והוא מכר לי דרך הטלפון קופסא נוספת. אני מודה למיקוליביה על המחקר והפיתוח הישראליים של פטריות המרפא. ישר כח!

  רות שלום, רעננה.

  - רות שלום
 • בס"ד

   

  לכבוד

  חברת מיקוליביה

   רציתי להביע את תודתי העמוקה על שעזרתם לי עם המוצר המעולה שלכם פרוביוטיק.

  אני בחודשים לקראת לידה וסובלת מעצירות, קיבלתי המלצה מהנטורופט שלכם שרון צור להשתמש בפרוביוטיק של מיקוליביה.

  אני לוקחת קבוע פרוביוטיקה ולא חשבתי שיהיה הבדל משמעותי, אבל לאור נסיון העבר שד"ר צור עזר לי החלטתי לנסות.

  לקחתי כדור בערב ולמחרת קמתי כחדשה, מערכת העיכול עבדה כמו שצריך בלי כל הכאבים המלווים לזה.

  לאחר כשבוע גיליתי להפתעתי שהכדור גם עושה פלאים נוספים, שמתי לב שבשבוע שלקחתי את הפרוביוטיק לא לקחתי שום כדור לצרבת (כזה שהייתי לוקחת כ3 פעמים ביום) פתאום הם נשארו בארון ללא שימוש.

   

  תודה רבה

  תמשיכו לפתח מוצרים שיעזרו לעוד ועוד אנשים

  שרה. 

  - שרה
 • שלום, שמי דנה ואני נטורופתית במקצועי. אשמח לספר קצת על הטיפולים שעברתי ושאני עוברת - מניסיון אישי - על עצמי. לפני כ-4 שנים התגלה אצלי נגיף סרטן הפפילומה HPV (סרטן צוואר הרחם ) עקב בדיקת PAP שגרתית ואובחנתי כ- CIN 3.

  בתור נטורופתית ועוד בתחילת דרכי ידעתי שלא אהיה מוכנה לעבור טיפול קונבנציונאלי אלא רק בדרך הטבעית - על אחריותי הבלעדית. לפי ההכרות שלי עם עצמי ידעתי למה המחלה הופיע אצלי (מההיביט ההוליסטי) ובכך טיפלתי.

  הטיפול התאפיין בכמה מישורים: מההיבט הנפשי ובמקביל תוספי תזונה וצמחים. בהיבט הנפשי: שיחות עם מטפל הוליסטי בשילוב עם הילינג רייקי ואבני קריסטל. בנוסף הלכתי לטיפול בשיטת "המסע" – סוג של דימיון מודרך (היה מדהים).

  תוספי תזונה וצמחים – מודה באשמה אני לא זוכרת מה לקחתי. אבל אני דיי פריקית של תוספים.

  לאחר כמה חודשים עשיתי שוב בדיקה וזה ירד ל CIN 1  – התאים הסרטניים נעלמו.  

  לאחר כ-3 וחצי שנים (כשאני במעקב כל 3 חודשים) חזר הסרטן בתוך צוואר הרחם כשבפעם הקודמת זה היה מחוץ לצוואר הרחם. לפי דעתי ועל פי כל נטורופת ששאלתי - זה חזר עקב לקיחת כמות הורמונים גדולה בשל טיפול לכניסה להריון .

  קבעתי תור לניתוח ותוך כדי כך טיפלתי בעצמי בעזרת "מיקו-ריישי" ו"מיקו-תרפיק" של חברת מיקוליביה. התחלתי ממיטאקי ומיקו פרוטקט ולאחר מכן המשכתי עם מיקו טראפיק ומיטאקי במינון יותר גבוה בהמלצת נחשול.

  יש לציין שבתחילת התהליך הייתה לי נקודה בעין (עפ"י האירידולוגיה) שסימנה על משהו חריג. לאחר חודשיים - אפילו פחות מתחילת התהליך אבחנתי שהנקודה בעין הולכת ונעלמת..... מה שאומר - הטיפול עובד. כשאבחנתי בבהירות הנקודה, החלטתי לבטל את הניתוח לעת עתה בניגוד להנחיות הרופא והמשפחה. והחלטתי לעשות שוב בדיקה אצל רופא אחר. לאחר התייעצות עם הרופא הנוסף- הרוחות נרגעו. הוא אמר:"אני לא יודע מה את לוקחת, אבל תמשיכי עם זה, ותעשי שוב בדיקה אצל הרופא המטפל שלך".

  עשיתי שוב בדיקה בניגוד לדעת הפרופ' המטפל בי. לאחר כמה ימים – החלטתי שאין לי את הכוחות להצטדק מול הרופא והמשפחה ולהוכיח את יכולת הריפוי הטבעי, והחלטתי לעשות את הניתוח – להסרת החלק הנגוע/או לא, והשתכנעתי בזאת שזה סוג של בדיקה שאני צריכה לעבור ועוד כשבועיים אני אדע מה תוצאות הבדיקה/ניתוח זה.  (יש לציין שוירוס הפפילומה הוא )וירוס - אי אפשר להעלימו בניתוח. כן הניתוח עוזר אם יש אזורים נגועים. לכן מומלץ במקביל לעבור טיפול טבעי תומך אחר.

  וירוס זה יכול להגיע ולהיעלם כשם שהגיע. לא להיות שאננים ולהיות עם יד על הדופק.

  באהבה רבה

  - דנה
 • שלום לחברת מיקוליביה.

  חייבת לציין כי מאז שאני משתמשת במיקו פרוטקט אני מרגישה הרבה יותר טוב.

  המערכת החיסונית חזקה יותר ואני כבר לא חולה כל חודש.

  בנוסף אני רואה את כולם כבר עם התפרצות של אסתמה של העור המופיעה בתקופת חורף,אצלי זה אפילו לא קרוב.

  תודה רבה לפטריות מרפא ולחברה עם אנשי מקצוע מדהימים שעזרו לי מאוד .

  - אוקסנה
 • שלום, אני רקדן בן 29 , וחברה המליצה לי על המיקוליבידו בכדי לצאת ממעגל התשישות שאחז בי מזה תקופה ארוכה. בתחילה לא הרגשתי כלום, לאחר 10 ימים שמתי לב כי אני ערני יותר מפחות שעות שינה, ואני מתפקד טוב יותר מ"כל" בחינה.... אחלה מיקוליבידו...

  - עידן
 • התחלתי לקחת פטריות מרפא לפני חצי שנה, הכולסטרול שלי ירד מ-280 ל-220,אני מרגישה הרבה יותר מפוקסת ,וישנה הרבה יותר טוב. התחלתי אפילו לשלב פטריות שיטקה בתזונה היום יומית שלי. אני ממליצה בחום!

  - לילי
 • >על פטריית הקורדיספס שמעתי עוד בזמן שהותי בנפאל, החלטתי לקחת את המיקוליבידו של מיקוליביה לפני מספר חודשים בעקבות המלצה של חברה שלי אמרה "שזה יכול להעיר אותי".

  שמתי לב שבתקופה בה אני נוטל את התוסף לא הייתה לי התפרצות אחת של הרפס, השיער שלי נהיה יותר מלא ואני פעיל מינית הרבה יותר.

  - גיל צוריאל
 • במשך שלושה ימים סבלתי מחום 38 שמסרב לרדת, חולשה, כאבי בטן ובחילות, כאחת שלא דוגלת בשיטת ה"לקחת כדור כי הרופא אמר" בקושי רב לקחתי אקמול שהוריד לי אתה חום לשעתיים שאחריהן הוא החזיר "אותו כפול וכבונוס קיבלתי יום שלם של חוסר תפקוד מלא בעבודה - ואז הגיע "המיקו פרוטקט". למרות שנאמר לי לקחת שלוש כמוסות באותו יום (שהן תוספי תזונה שנראות מפתות בלי שום קשר לרפואה, בריאות או תזונה) ואני השתמשתי רק בשתיים, הופתעתי לגלות הבוקר חום 36.6, מחסור בכאבי שרירים ובריאות של שור. שמחה להתחיל סוף שבוע בריא במיוחד! תודה מיקוליביה :)

  - ויקטוריה