מיקו דייג'סט מיקוליביה
mico digest

מיקו דייג’סט מכיל הרכב ייחודי של תמציות ואבקות משלוש פטריות: היריסיום, אגריקוס וטרמטס.

טיפול בקרוהן וקוליטיס- מיקוליביה

הנה כמה עדויות מטופלים ומטפלים שמשתמשים במיקו דייג’סט:

לכבוד הנהלת חברת מיקוליביה

אני סובל מזה שנים רבות ממחלת אולצרטיב קוליטיס, לפני תקופה ממושכת התחלתי ליטול כמוסות פרוביוטיקה  +מיקו דיי”גסט

ברצוני להדגיש כי מאז נטילת הכמוסות חש אני ברמיסיה של ההתקפים ושל כאבי הבטן שתקפו אותי לרבות שילשולים .

על כך תבורכו!!!

בתודה ! יהושוע, רחובות”

 
“שמי עדי, אני נטורופת והרבליסט קליני, ומטפל כבר 4 שנים באנשים במגוון גילאים ומצבים רפואיים.
בעיות מערכת העיכול- מקרוהן וקוליטיס , דרך גסטריטיס, אולקוס והליקובקטר פילורי נפוצות מאוד לצערי בימינו, הטיפול הטבעי בהן דורש שיקום ריריות מערכת העיכול, הפחתת דלקת וכאבים, ואיזון מע׳ החיסון. לשמחתי לפני כשנתיים התחלתי לשלב פטריות מרפא בתוך תהליך הריפוי, וראיתי תוצאות טובות ומהירות בהפחתת דלקת, מיצוק יציאות, שיקום ריריות מערכת העיכול וספיגת מזון. מגוון הפטריות שאני משתמש לבעיות עיכול נמצאות כולן בתוסף מיקו דייג׳סט, והוא עונה על צרכיי המטופלים בצורה טובה מאוד, במצב אקוטי ובמצב כרוני, אימצתי אותו כחלק מתהליך בטיפול במערכת העיכול.”
 
 
“שמי אביב, אני בן 24 ומאובחן כחולה קרוהן מגיל 18.
במשך השנים הללו סבלתי משתי התפרצויות. בהתלקחות האחרונה שאורכת כבר כשנה נודע לי על הפטריות וסגולתיהן ונטלתי אותם בשלוש תקופות שונות בשנה האחרונה. בכל אחד מהמקרים חשתי הקלה משמעותית בפעולת העיכול. זה בא לידי ביטוי בהרגעת הכאבים והפחית משמעותית את התחושה הפיזית של פעולת העיכול. בנוסף מצאתי שהפטריות מסייעות לי בכל הקשור ליציאות, בשני מקרים התחלתי לקחת אותן כשהיציאות היו מימיות לחלוטין וכשסיימתי היו לי יציאות טובות. אני יכול לומר שלרוב לא חשתי בתופעות לוואי, בימים הראשונים שמתחילים לקחת את הפטריות יכולה להיות תחושה קצת מוזרה אך היא חולפת כעבור מספר ימים. כמו כן, הריח של הכמוסות עשוי להיות לא נעים, אך גם אליו מתרגלים.
ממליץ מאוד.”
 
“שלום שמי יהודה בן 60. אני סובל ממחלת מעי דלקתית, קרוהן, כבר למעלה מ-10 שנים. בשנים האחרונות ללא תרופות. אני נוטל את המיקו דייג’סט של חברת מיקוליביה קרוב לשנתיים. שמח להעיד שמאז שהתחלתי, מדד הדלקת, הCRP שלי ירד באופן משמעותי בבדיקות הדם וכן כמות היציאות. אני מרגיש טוב כיום וממשיך ליטול 2 כמוסות ביום של מיקו דייג’סט.”

למידע נוסף ולרכישה מלאו פרטים או התקשרו : 1700-70-44-99